De 6-uurs van Enkhuizen

Je mag zelf de baan samenstellen volgens hetzelfde principe als bij de 24-uurs race. Dit houdt in dat je zelf de rakken bepaalt met dien verstande dat je elk rak maximaal 2 x mag varen. De volledige wedstrijdbepalingen zijn te vinden op de website en zullen natuurlijk ook bij het palaver toegelicht worden.
Op zaterdag 6 juli is het clubhuis van EWVA om 10:00 uur open en het palaver om 10:30 uur, om 11:00 uur de start en om 17:00 uur de finish. Na de finish een gezellige prijsuitreiking met een drankje in ons clubhuis of met mooi weer onder een parasol op ons terras!! Om 18:30 uur gevolgd door pizza, pasta en salade rechtstreeks vanuit de Foodtruck naar ons clubhuis. Deelname aan de wedstrijd is gratis, voor deelname aan het pizza, pasta en salade buffet vragen wij een bijdrage van €13,50 pp. (te betalen bij het palaver).

Klik hier om je in te schrijven.

VERGEET HIERBIJ NIET TE VERMELDEN MET HOEVEEL PERSONEN JE AAN HET BUFFET DEELNEEMT, WANT DE CATERAAR WIL GRAAG WETEN HOEVEEL PERSONEN HIJ KAN VERWACHTEN.

onze partners

                                                                       Klik op het logo van onze partners hieronder om op hun website te komen